Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Zawodnicy Video Social Media

1 tydzień temu

DIABELSKI NEWS

Rusza przedsprzedaż diabelskiego merchu!

Drodzy Kibice,

Widząc jak duże zainteresowanie wzbudziły pierwsze pomysły na produkty klubowe postanowiliśmy porozmawiać z naszym nowym partnerem Just For Sport jak możemy spełnić Wasze liczne prośby. 

Mamy dobre nowiny! 

Klub wraz z partnerem postanowił wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i zapewnić Wam cieszenie się pierwszymi ubraniami z klubowej kolekcji marką Vinnig, już w czasie wakacyjnego wyczekiwania nowego sezonu! 

W związku z tym uruchamiamy przedsprzedaż pierwszych edycji koszulek dla kibiców.  

Będzie się ona odbywała na zasadzie pre-orderu, czyli w oparciu o Wasze zamówienie, które zostanie zrealizowane w ramach specjalnie zaplanowanego przez Just For Sport cyklu produkcyjnego. Będą to produkty wyróżniające się bardzo dobrą jakością materiału, o czym przekonały się już inne kluby współpracujące z JFS.  

Co dla Was mamy: 

- T-shirt (biały, czarny lub błękitny) w cenie - 69 zł/szt.  

- Czarna czapka w cenie - 69 zł/szt. 

Poniżej znajdziecie tabelę rozmiarów. 

Zamówienia można składać pod adresem mailowym: sklep@skssg.pl, w treści należy wpisać rodzaj, kolor produktu wraz z odpowiednim rozmiarem oraz informację o sposobie płatności (przelew/kartą przy odbiorze/gotówką przy odbiorze)!


Wzór maila: 

Temat: Biały t-shirt 

Treść: Jan Kowalski, wybieram biały t-shirt w rozmiarze M, płatność gotówką przy odbiorze.

Pre-order trwa do poniedziałku, 21 czerwca. Termin realizacji zamówień to około 3 tygodnie od zakończenia procesu zamówień. Odbiór zamówień będzie osobisty w siedzibie klubu w Hali Miejskiej (1 piętro). O możliwych sposobach płatności poinformujemy Was wkrótce. 

Udostępnij