Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups Zawodnicy video_library Video tag

Social Media

DIABELSKI NEWS

DIABELSKIE TYPOWANIE FAZY PLAY-OFF SUZUKI 1 LIGI - PÓŁFINAŁY

7 miesięcy temu | 30.04.2022, 10:00
DIABELSKIE TYPOWANIE FAZY PLAY-OFF SUZUKI 1 LIGI - PÓŁFINAŁY

Po ćwierćfinałowym typowaniu, przyszła pora na ostateczne starcia przed wielkim finałem!

Na czele naszej tabeli typerskiej znajdują się ex aequo: Bartek Karolak oraz Bartek Pietras - 2 pkt. To jedyni z Kociewskich Diabłów, którzy poprawnie wytypowali jakiekolwiek z wyników w parach ćwierćfinałowych. Już dziś ruszają półfinały Suzuki 1 ligi, zatem czas na typowanie półfinałów!  
___

A jeśli chcecie poczuć się jak Kociewskie Diabły, to również możecie założyć swoje własne konto u naszego partnera Superbet i obstawiać spotkania fazy play-off. 

Konto w Superbet możecie założyć tutaj ➡️ https://superbet.pl/rejestracja, z kodem: 𝗦𝗧𝗔𝗥𝗢𝗚𝗔𝗥𝗗 otrzymacie bonus w wysokości 100% depozytu (max. 200 zł) oraz dodatkowe 34 PLN przy pierwszej wpłacie min. 50 PLN! 

𝙏𝙤 𝙟𝙚𝙨𝙯𝙘𝙯𝙚 𝙣𝙞𝙚 𝙬𝙨𝙯𝙮𝙨𝙩𝙠𝙤! Jeśli po rejestracji postanowicie pobrać aplikację mobilną Superbet, otrzymacie dodatkowe 20 PLN! 

Szczegóły dotyczące 𝙗𝙤𝙣𝙪𝙨𝙪 𝙥𝙤𝙬𝙞𝙩𝙖𝙡𝙣𝙚𝙜𝙤 ➡️ https://superbet.pl/wiki/bonus-powitalny 

___

Jak typowały Kociewskie Diabły? Sprawdźcie sami! 

1. Rawlplug Sokół Łańcut - 4. Weegree AZS Politechnika Opolska

Filip Stryjewski: 3-1 dla Łańcuta - W drugim półfinale spotkają się dwie drużyny prowadzone przez bardzo dobrych rozgrywających, dyspozycja poszczególnych zawodników będzie ważyła o zwycięstwie w danym dniu.

Bartek Karolak: 3-2 dla Łańcuta - Myślę, że Marcin Nowakowski zaprowadzi drużynę do finału rozgrywek.

Michał Kierlewicz: 3-2 dla Łańcuta - Obie drużyny są bardzo dobrze zbilansowane, z wieloma zawodnikami, którzy są w stanie przechylić mecz na stronę swojej drużyny.

Bartek Pietras: 3-1 dla Łańcuta - Po wyrównanych spotkaniach myślę, że pretendent do złota, jakim jest Sokół Łańcut, pokaże swój potencjał ofensywny i nie da sobie wyrwać finału.

Rafał Ostrowski: 3-1 dla Łańcuta - Obie drużyny grają bardzo ofensywną koszykówkę. Uważam jednak, że głębia składu oraz doświadczenie zawodników Sokoła, pozwoli im wygrać serię i awansować do finału.


2. Górnik Trans.eu Wałbrzych - 3. Sensation Kotwica Kołobrzeg

Filip Stryjewski: 3-2 dla Kotwicy - Kotwica ma większy arsenał w ataku i lepszą obronę niż Górnik, ale to są play-offy, więc wszystko może się zdarzyć.

Bartek Karolak: 3-1 dla Kotwicy - Większy potencjał w ataku drużyny z Kołobrzegu da im awans do finału.

Michał Kierlewicz: 3-1 dla Wałbrzycha - Moim zdaniem kluczowa w tej serii będzie przewaga Górnika pod koszem w obronie. Będzie tam naprawdę bardzo ciężko się dobić ze względu na centymetry, które ma tam Wałbrzych.

Bartek Pietras: 3-2 dla Wałbrzycha - W zaciętej serii przewaga własnego parkietu może okazać się tutaj kluczowa. Dominacja w trumnie może okazać się skuteczniejsza od rzutów dystansowych, gdzie lepiej prezentuje się Wałbrzych.

Rafał Ostrowski: 3-2 dla Wałbrzycha - Uważam, że to będzie bardzo wyrównana seria. Dwie bardzo doświadczone drużyny, które potrafią bronić, ale też i grać w ataku. O wyniku tej serii zdecydują szczegóły i przy 5 meczach to Górnik wyjdzie zwycięsko.

Udostępnij