Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups Zawodnicy video_library Video tag

Social Media

DIABELSKI NEWS

DIABELSKIE TYPOWANIE FAZY PLAY-OFF SUZUKI 1 LIGI

1 miesiąc temu | 19.04.2022, 10:00
DIABELSKIE TYPOWANIE FAZY PLAY-OFF SUZUKI 1 LIGI

Kociewskie Diabły, zarówno zawodnicy jak i sztab trenerski, typować będą pary fazy play-off Suzuki 1 ligi.

Jesteście ciekawi który z nich wytypuje poprawnie najwięcej wyników? Śledźcie zmagania w Suzuki 1 lidze, pierwsza runda rusza już dzisiaj! 
___

A jeśli chcecie poczuć się jak Kociewskie Diabły, to również możecie założyć swoje własne konto u naszego partnera Superbet i obstawiać spotkania fazy play-off. 

Konto w Superbet możecie założyć tutaj ➡️ https://superbet.pl/rejestracja, z kodem: 𝗦𝗧𝗔𝗥𝗢𝗚𝗔𝗥𝗗 otrzymacie bonus w wysokości 100% depozytu (max. 200 zł) oraz dodatkowe 34 PLN przy pierwszej wpłacie min. 50 PLN! 

𝙏𝙤 𝙟𝙚𝙨𝙯𝙘𝙯𝙚 𝙣𝙞𝙚 𝙬𝙨𝙯𝙮𝙨𝙩𝙠𝙤! Jeśli po rejestracji postanowicie pobrać aplikację mobilną Superbet, otrzymacie dodatkowe 20 PLN! 

Szczegóły dotyczące 𝙗𝙤𝙣𝙪𝙨𝙪 𝙥𝙤𝙬𝙞𝙩𝙖𝙡𝙣𝙚𝙜𝙤 ➡️ https://superbet.pl/wiki/bonus-powitalny 

___

Jak typowały Kociewskie Diabły? Sprawdźcie sami! 

1. Rawlplug Sokół Łańcut - 8. Dziki Warszawa

Filip Stryjewski: 3-1 dla Łańcuta - Najcięższa do wytypowania seria. Miejsce Dzików nie odzwierciedla ich potencjału, w dodatku raz zdecydowanie wygrali w Łańcucie. Mimo wszystko typuję 3-1 dla Łańcuta.

Bartek Karolak: 3-2 dla Łańcuta - Myślę, że to będzie najbardziej wyrównana seria. Zdrowe Dziki postawią duży opór, ale to gospodarze wygrają ostatnie spotkanie.

Michał Kierlewicz: 3-1 dla Łańcuta - Sokół to drużyna dużo lepiej zbilansowana, posiadająca większą głębię składu, co w playoffach jest kluczowe.

Bartek Pietras: 3-1 dla Łańcuta - Łańcut ma dużą siłę rażenia w ataku. Myślę, że Dziki wyrwą jedno spotkanie u siebie.

Rafał Ostrowski: 3-1 dla Łańcuta - Doświadczenie przemawia za drużyną z Łańcuta, ale Warszawa młodością i walecznością może postraszyć Sokoła i urwać jeden mecz w serii.


2. Górnik Trans.eu Wałbrzych - 7. AGH Kraków

Filip Stryjewski: 3-0 dla Górnika - Wydaje mi się, że tę serię Górnik zdominuje fizycznie, jeśli zawodnikom dopisze zdrowie.

Bartek Karolak: 3-1 dla Górnika - Dwa świetnie broniące zespoły, ale odrobinę lepszy potencjał w ataku przeważy na korzyść Górnika.

Michał Kierlewicz: 3-0 dla Górnika - Górnik to jedna z najlepszych obron całej ligi, a w tej fazie rozgrywek to właśnie jest klucz do zwycięstw. Do tego posiadająca bardzo doświadczonych zawodników na każdej pozycji.

Bartek Pietras: 3-1 dla Górnika - Górnik wygra całą serię, lecz nie będzie to spacerek. AGH są dużym zaskoczeniem na plus w tym sezonie i nie mają nic do stracenia.

Rafał Ostrowski: 3-0 dla Górnika - Siła podkoszowa zespołu z Wałbrzycha w ataku oraz obrona pola 3 sekund powinna zagwarantować pewną wygraną Górnikowi.


3. Sensation Kotwica Kołobrzeg - 6. WKK Wrocław

Filip Stryjewski: 3-0 dla Kotwicy - Kotwica ma bardzo mocny i wyrównany skład, w dodatku zaczynają u siebie, gdzie ciężko się gra drużynom przyjezdnym, a także są faworytem do strefy medalowej.

Bartek Karolak: 3-0 dla Kotwicy - Hala w Kołobrzegu to najtrudniejsza hala do zdobycia. W dodatku szeroki skład Kotwicy da im kolejną rundę.

Michał Kierlewicz: 3-2 dla WKK - Obie drużyny z bardzo doświadczonymi zawodnikami, ale w WKK więcej jest zawodników, którzy są w stanie przejąć mecz.

Bartek Pietras: 3-0 dla Kotwicy - Kotwica w pełni zdrowia myślę, że będzie poza zasięgiem dla WKK.

Rafał Ostrowski: 3-1 dla Kotwicy - Za drużyną Kotwicy przemawia przede wszystkim szeroki skład oraz doświadczenie zawodników, którzy wiedzą jak grać w fazie play-off. Myślę, że zespół z Wrocławia ma szansę powalczyć i wygrać jedno spotkanie.


4. Weegree AZS Politechnika Opolska - 5. GKS Tychy

Filip Stryjewski: 3-2 dla Tychów - Najbardziej wyrównana para w tej serii. Opole zmieniło hale, co może mieć jakiś wpływ na losy tej serii, typuję jednak 3:2 dla Tychów.

Bartek Karolak: 3-1 dla Opola - Uważam, że trener Sadowski znajdzie sposób na zatrzymanie Piotrka Wielocha, który jest główną postacią GKS-u.

Michał Kierlewicz: 3-1 dla Opola - Będzie to chyba najbardziej ofensywna seria ze wszystkich, w której przewagę uzyska drużyna, która zyska większą dominację na zbiórce.

Bartek Pietras: 3-2 dla Opola - Opole ma bardzo zgraną i zżytą drużynę, a to może mieć duży wpływ na ostateczny wynik w tej wyrównanej serii.

Rafał Ostrowski: 3-1 dla Opola - Trener Sadowski wykonuje świetną pracę w Opolu. Grają bardzo dobrą i poukładaną koszykówkę. Do tego nie zabraknie pewnie wstawek obronnych na zaskoczenie drużyny GKS-u. Myślę, że to Opole wygra całkowicie kontrolowanie całą serię.

Udostępnij