Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups Zawodnicy video_library Video tag

Social Media

DIABELSKI NEWS

DZIĘKUJEMY, TRENERZE!

7 miesięcy temu | 24.04.2022, 17:00
DZIĘKUJEMY, TRENERZE!

Trener Kociewskich Diabłów, Marek Popiołek przenosi się do Enea Abramczyk Astorii Bydgoszcz, gdzie obejmie funkcję pierwszego trenera bydgoskiej drużyny.

Marek Popiołek objął funkcję pierwszego trenera Kociewskich Diabłów 8 lutego 2022 roku. Starogardzką drużynę poprowadził do 8 zwycięstw w łącznie 11 meczach. 

"Kociewskie Diabły,

Bardzo dziękuję za te dwa miesiące spędzone w Starogardzie Gdańskim. Jestem dumny z tego, jakie postępy poczyniła drużyna, kibice świetnie nas wspierali, a hala przy Olimpijczyków Starogardzkich stała się prawdziwą twierdzą. Żałuję tego, że tak niewiele zabrakło do awansu do playoff, bo wiem, że razem bylibyśmy jeszcze silniejsi.

Zdecydowałem się jednak kontynuować swoją karierę trenerską na parkietach ekstraklasowych i mam nadzieję, że dla Was to zrozumiałe. Jestem pewien, że koszykówka w Starogardzie Gdańskim będzie się rozwijać i że wrócicie do PLK.

Dziękuję Kibicom, Drużynie, Prezesowi, wszystkim Pracownikom Klubu, Sponsorom, Panu Prezydentowi Stankowiakowi. Dziękuję całemu Miastu. Pobyt w Starogardzie to był bardzo dobry czas dla mnie.

Do zobaczenia!" - Marek Popiołek.

"Chciałbym bardzo podziękować Trenerowi Popiołkowi za to, co zrobił dla naszego Klubu. Objął drużynę w trudnym momencie, jednak potrafił odmienić jej oblicze, a zawodnicy udowodnili, że potrafią wygrywać trudne mecze pod jego wodzą. Mimo iż zdawaliśmy sobie sprawę, że Trener będzie chciał spróbować swoich sił w PLK, to jednak po cichu liczyliśmy na jego pozostanie w Starogardzie Gdańskim. Zbudowaliśmy fajną relację, dzięki której być może Trener Popiołek kiedyś wróci do naszego Klubu. Tymczasem życzymy Trenerowi powodzenia w dalszej karierze.

Jednocześnie informujemy, że Klub rozpoczął intensywnie rozmowy z kandydatami na nowego trenera. Chcemy jak najszybciej zatrudnić szkoleniowca, aby rozpocząć budowę drużyny na sezon 2022/2023." - powiedział Prezes Zarządu SKS Sportowa S.A. Jarosław Drewa.

Trenerze, dziękujemy za wszystko i do jak najszybszego zobaczenia na parkiecie!

Udostępnij