Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups Zawodnicy video_library Video account_circle

Logowanie

DIABELSKI TRANSFER

Filip Cebula zawodnikiem SKS Starogard Gdański

1 rok temu | 13.08.2021, 10:00
Filip Cebula zawodnikiem SKS Starogard Gdański

Dla 19-latka najbliższy sezon będzie debiutanckim na parkietach pierwszoligowych.

FIlip poprzednie sezony spędził w trójmiejskich drużynach w 2 lidze - Politechnice Gdańskiej oraz Arce AMW II Gdynia. Swoje spotkania rozgrywał również w Szkole Gortata Politechnice Gdańskiej oraz młodzieżowych drużynach Asseco Arki Gdynia i UKS Siódemki Sopot. W sezonie 2020/21 w barwach drugoligowej Politechniki Gdańskiej zdobył łącznie w 22 meczach 204 pkt., co daje średnią na poziomie 9.3 punktów na mecz. 

„Jestem podekscytowany, że mój pierwszy krok w 1 lidze postawię właśnie na hali Kociewskich Diabłów. Wybrałem Starogard, bo wiem, że będzie to dla mnie duży zastrzyk doświadczenia. Wspaniali kibice oraz drużyna, z którą oddamy serce na parkiecie. Mam nadzieję, że moja ciężka praca na treningach przełoży się na dobrą grę na boisku.” - mówi Filip Cebula, nowy Kociewski Diabeł.

„Ambitny zawodnik, który bardzo pracowicie spędził okres między sezonami. Codzienne funkcjonowanie tego zawodnika w pierwszoligowym zespole będzie dla niego sporym wyzwaniem, jednak zdecydowaliśmy się na współpracę, gdyż jesteśmy pewni, że temu wyzwaniu sprosta. Mam nadzieję, że jak najszybciej stanie do walki o cenne minuty na boisku podczas meczów ligowych.” - mówi Bartosz Sarzało, trener SKS Starogard Gdański.

Filip Cebula, ur. 13.07.2002 (19 lat) w Żuławkach k. Gdańska. Wzrost: 191 cm. Pozycja: rozgrywający/rzucający. Ostatnia drużyna: Politechnika Gdańska

Witamy w drużynie! 

Udostępnij