Kajetan Ludwisiak fizjoterapeutą Kociewskich Diabłów!

2 miesiące temu | 02.08.2023, 12:00
Kajetan Ludwisiak fizjoterapeutą Kociewskich Diabłów!

Z przyjemnością informujemy, że do naszego zespołu dołączył nowy fizjoterapeuta, który wzmocni naszą opiekę medyczną i pomoże zapewnić naszym zawodnikom najlepsze wsparcie w trakcie sezonu. Chcielibyśmy serdecznie powitać Kajetana Ludwisiaka jako nowego członka naszej drużyny.

Kajetan Ludwisiak:

"Przede wszystkim chciałbym podziękować za powierzone zaufanie. Jestem bardzo szczęśliwy z możliwości współpracy z drużyną. Jako fizjoterapeuty moim zadaniem będzie dbanie o jak najlepsze zdrowie i samopoczucie zawodników przed każdym treningiem i meczem. Doświadczenie zawodowe zdobywałem na praktykach w drużynach Śląska Wrocław, od listopada 2021 współpracuje z kadrą koszykarzy 3X3 w kategorii U17 a w zeszłym sezonie pracowałem również z drużyną SKM Zastał Zielona Góra w kategorii U19 która została finalistą Młodzieżowego Pucharu Polski oraz zdobyła brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Nie mogę się doczekać przyjazdu do Starogardu i początku nowego sezonu!"

Cieszymy się, że Kajetan dołączył do naszego zespołu, i jesteśmy przekonani, że jego zaangażowanie przyniesie korzyści dla naszych zawodników. Dzięki temu wzmocnieniu możemy skupić się na osiąganiu naszych sportowych celów.

Trzymajcie kciuki za naszą drużynę w nadchodzącym sezonie!

Udostępnij