KAMIL SADOWSKI POZOSTAJE TRENEREM KOCIEWSKICH DIABŁÓW NA SEZON 2023/24!

1 rok temu | 23.01.2023, 10:00
KAMIL SADOWSKI POZOSTAJE TRENEREM KOCIEWSKICH DIABŁÓW NA SEZON 2023/24!

Jeden z najzdolniejszych trenerów młodego pokolenia zostaje w Starogardzie na następny sezon. Aktualnie nasza drużyna ma bilans 14-7, i pewnie zmierza do fazy play-off, ale my celujemy wyżej!

Prezes Jarosław Drewa:

Kamil Sadowski to jeden z najlepszych trenerów młodego pokolenia. Drużyna pod jego wodzą pewnie zmierza ku fazie play-off. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Szkoleniowca, dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć umowę na kolejny sezon. Wiem, że zainteresowanie osobą Trenera wykazywały inne drużyny z EBL oraz 1 ligi, dlatego tym bardziej cieszymy się, że doszliśmy do porozumienia i Kamil Sadowski poprowadzi Kociewskie Diabły w sezonie 2023/2024.

Kamil Sadowski:

Bardzo się cieszę, że zostanę w Starogardzie na dłużej. Jest mi bardzo miło, że Prezes oraz osoby zarządzający klubem dostrzegli moją prace i docenili ją. Staram się utożsamiać z klubem i nie traktować tego miejsca jak krótki przystanek w karierze. Nie zastanawiałem się długo nad przedłużeniem umowy ponieważ jestem zadowolony z pracy w Kociewskich Diabłach oraz ludzi którzy mnie otaczają i wspierają. Jestem w miejscu które żyje koszykówką do tego są wymagający wspaniali kibice którzy dają nam energię nie tylko w meczach domowych, ale jeżdżą za nami po całej Polsce. Również dzięki nim mogę rozwijać się jako trener bo wiem, że oczekują zawsze zaangażowania oraz pracy na 100% co sprawia, że poprzeczka jest zawieszona wysoko. Dzięki podpisanej umowie mogę już planować przyszłość i mimo, że sezon trwa i chcemy walczyć o jak najlepsze miejsce i awans do fazy playoff to już mogę myśleć o przyszłości. Takie działania i myślenie o przyszłości charakteryzuje dobre organizacje. Mam nadzieje, że uda się zostawić trzon obecnego składy, chciałbym aby kibice mogli utożsamiać się z zawodnikami i wspierać ich nie tylko przez jeden sezon.  

Udostępnij