Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Zawodnicy Video Social Media

1 tydzień temu

DIABELSKI NEWS

#OTO ONA, NASZA DIABELSKA STRONA!

Nowości ciąg dalszy! Miło nam poinformować, że z dniem dzisiejszym uruchomiona została nowa strona internetowa klubu.

Dedykowane rozwiązanie dla klubu zostało zaprojektowane przez nowego partnera klubu – firmę Sportigio. 

Sportigio to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań IT, dedykowanych dla klubów sportowych. Wspólnie z klubami partnerskimi tworzą nowoczesną infrastrukturę cyfrową, czyli stronę i aplikację internetową z funkcjami zarządzania oraz komunikacji. Z ich usług korzystają już przedstawiciele innych dyscyplin, np. futbolu amerykańskiego, piłki ręcznej, futsalu czy hokeja na lodzie. 

Jarosław Drewa – Prezes Zarządu SKS Starogard Gdański 

„Zgodnie z tym co zapowiadaliśmy, odsłaniamy kolejne karty i efekty wytężonej pracy w ramach nowej strategii marketingowej klubu. Nowa strona internetowa to bardzo istotny element tych działań. W związku z tym, postanowiliśmy zrealizować ten projekt z doświadczona grupą specjalistów i nasz wybór padł na firmę Sportigio, która ma spore doświadczenie w projektach sportowych. 

Musze przyznać, że realizacja tego projektu przebiegła bardzo sprawnie, a to dopiero początek naszej wspólnej drogi, ponieważ mamy w planach rozwój naszej nowej strony o nowe, atrakcyjne dla kibiców i partnerów, funkcjonalności.” 

Marcin Zwierzychowski – współzałożyciel firmy Sportigio

„SKS Starogard Gdański to pierwszy klub koszykarski, który dołącza do grona klubów, współpracujących ze Sportigio. Pierwsi reprezentanci swoich dyscyplin to dla nas szczególnie ważne drużyny, gdyż to dzięki ich zaangażowaniu i sugestiom możemy rozwijać nasze produkty. 

Już podczas pierwszych rozmów wiedzieliśmy, że „Kociewskie Diabły” to dobry kandydat do współpracy. Zależy nam na tym, aby reprezentanci klubu mieli nowoczesne podejście organizacyjne, rozumieli wyzwania, przed którymi stoją kluby w dzisiejszych czasach, a więc stawiają również na cyfryzację. 

Wierzymy, że strona internetowa to dopiero początek naszej obecności w starogardzkim klubie. Wraz z rozwojem naszej platformy będziemy w stanie zaspokoić jeszcze więcej potrzeb klubu i całego środowiska, zgromadzonego wokół niego.” 

Udostępnij