Pierwszy sparing za nami!

2 lata temu | 17.08.2021, 21:48

Dzisiaj Kociewskie Diabły rozegrały pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do sezonu 2021/22.

W Gdyni podejmowaliśmy ekstraklasową drużynę Asseco Arki Gdynia.

Pierwsza kwarta to wyrównana gra obu drużyn. Po pierwszych 10 minutach przegrywaliśmy różnicą 5 punktów, 15:20.
W drugiej kwarcie drużyna gospodarzy rozpoczęła ofensywę i odjechała Diabłom na 18 oczek. Na tablicy widniał wynik 44:26.

Po przerwie drużyna Asseco nie oddała prowadzenia i ostatecznie wygrała z Kociewskimi Diabłami 85:66.

Najlepiej punktującym zawodnikiem w naszej drużynie był Szymon Ryżek.

Statystyki punktowe:
Asseco Arka Gdynia: Jankowski 12, Bogucki 11, Kowalczyk 11, Musić 11, Hrycaniuk 10, Wołoszyn 10, Lis 8, Czerapowicz 6, Dylewicz 5, Tomaszewski 1, Wilczek 0, Walkowiak 0

Kociewskie Diabły: Ryżek 21, Kowalenko 13, Sadło 9, Stryjewski 7, Karolak 5, Burczyk 4, Szymański 3, Pietras 2, Kierlewicz 2, Cebula 0, Ebertowski 0, Kamiński 0

Kolejny sparing już w sobotę w starogardzkiej hali. Przeciwnikiem SKSu będzie druga drużyna Asseco Arki Gdynia. Początek spotkania o 11:00. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.