Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups Zawodnicy video_library Video account_circle

Logowanie

DIABELSKI TRANSFER

Sebastian Kamiński zawodnikiem SKS Starogard Gdański

1 rok temu | 29.06.2021, 10:00
Sebastian Kamiński zawodnikiem SKS Starogard Gdański

17-letni starogardzianin jest wychowankiem SKS Starogard Gdański.

Początkowo swoje mecze rozgrywał w drużynach młodzieżowych ze Starogardu, w późniejszych latach grę kontynuował w KS Jedynce Pelplin (później Decka Pelplin). Na parkietach pierwszoligowych debiutował w zeszłym sezonie wraz z drużyną z Pelplina. W 10 meczach zdobył łącznie 22 pkt., ze skutecznością na poziomie 45.5% za 3 punkty.

„Bardzo się cieszę, że będę mógł reprezentować swoje rodzinne miasto oraz kontynuować pracę z trenerem Bartoszem Sarzało. Pracuję z trenerem Bartkiem już od kilku lat, przez co wiem czego ode mnie oczekuje. Gram na obwodzie, a moim głównym atutem jest rzut za trzy punkty. Jestem bardzo zmotywowany i nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu.” - mówi Sebastian Kamiński, najmłodszy zawodnik Kociewskich Diabłów.

„Sebastian to młody starogardzianin, który jeśli mądrze przepracuje okres między sezonami, będzie w stanie już w najbliższych rozgrywkach zaistnieć w naszym zespole. Może on występować na pozycjach 1 i 2, a jego głównym atutem jest rzut, którym już zaskakiwał przeciwników na parkietach 1-ligowych.” - mówi Bartosz Sarzało, trener SKS Starogard Gdański.

Sebastian Kamiński, ur. 12.07.2003 (17 lat) w Starogardzie Gdańskim. Wzrost: 183 cm. Pozycja: rozgrywający/rzucający obrońca. Ostatnia drużyna: Decka Pelplin

Witamy w drużynie! 

Udostępnij