Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups Zawodnicy video_library Video account_circle

Logowanie

DIABELSKI TRANSFER

Szymon Ćwikliński zawodnikiem SKS Starogard Gdański

8 miesięcy temu | 26.11.2021, 14:13
Szymon Ćwikliński zawodnikiem SKS Starogard Gdański

Szymon to 23-letni zawodnik mogący występować na pozycji rozgrywającego oraz rzucającego.

W obecnym sezonie dotychczas reprezentował barwy drugoligowego TSK Roś Pisz, gdzie w 11 meczach zdobył 187 punktów (śr. 17 pkt., 1.5 zb., 2.4 as.). W przeszłości występował w drużynach Sharks AWFiS Port Gdynia, KK AZS UW Warszawa oraz TKM Włocławek. Do drużyny Kociewskich Diabłów przeszedł na zasadzie wypożyczenia. 

„Bardzo się cieszę, że otrzymałem szansę na koszykarski rozwój właśnie w drużynie Kociewskich Diabłów. Już nie mogę doczekać się nowych wyzwań w nadchodzących spotkaniach.” - mówi Szymon Ćwikliński, nowy Kociewski Diabeł.

„Szymon, w związku z kontuzją Filipa Cebuli, trafił do nas aby podnieść jakość treningów oraz walczyć o minuty na boisku. Jest to zawodnik, który przekonał mnie do siebie swoją nieustępliwością i sercem do walki, a to oznacza, że świetnie się wpisze w charakterystykę naszej drużyny. Posiada on również spory potencjał rzutowy, który mam nadzieję, będzie jego znakiem rozpoznawczym również na parkietach pierwszoligowych.” - mówi Bartosz Sarzało, trener SKS Starogard Gdański.

Szymon Ćwikliński, ur. 07.07.1998 (23 lata) we Włocławku. Wzrost: 190 cm. Pozycja: rozgrywający/rzucający. Ostatnia drużyna: TSK Roś Pisz

Witamy w drużynie! 

Udostępnij