Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups Zawodnicy video_library Video tag

Social Media

DIABELSKIE TYPOWANIE FAZY PLAY-OFF SUZUKI 1 LIGI - FINAŁOWE STARCIA

1 rok temu | 14.05.2022, 10:00
DIABELSKIE TYPOWANIE FAZY PLAY-OFF SUZUKI 1 LIGI - FINAŁOWE STARCIA

Rozgrywki Suzuki 1 Ligi wchodzą w decydująca fazę!

Liderem przed ostatecznymi spotkaniami jest Bartek Pietras z trzema punktami na koncie. Na drugim miejscu plasuje się z dwoma punktami Bartek Karolak, na najniższym stopniu podium znajduje się Rafał Ostrowski z jednym „oczkiem”. Już dziś rusza wielki finał Suzuki 1 ligi, a także batalia o brązowy medal, zatem czas na ostatnie diabelskie typowanie! 

___

A jeśli chcecie poczuć się jak Kociewskie Diabły, to również możecie założyć swoje własne konto u naszego partnera Superbet i obstawiać spotkania fazy play-off. 

Konto w Superbet możecie założyć tutaj ➡️ https://superbet.pl/rejestracja, z kodem: 𝗦𝗧𝗔𝗥𝗢𝗚𝗔𝗥𝗗 otrzymacie bonus w wysokości 100% depozytu (max. 200 zł) oraz dodatkowe 34 PLN przy pierwszej wpłacie min. 50 PLN! 

𝙏𝙤 𝙟𝙚𝙨𝙯𝙘𝙯𝙚 𝙣𝙞𝙚 𝙬𝙨𝙯𝙮𝙨𝙩𝙠𝙤! Jeśli po rejestracji postanowicie pobrać aplikację mobilną Superbet, otrzymacie dodatkowe 20 PLN! 

Szczegóły dotyczące 𝙗𝙤𝙣𝙪𝙨𝙪 𝙥𝙤𝙬𝙞𝙩𝙖𝙡𝙣𝙚𝙜𝙤 ➡️ https://superbet.pl/wiki/bonus-powitalny 

___

Jak typowały Kociewskie Diabły? Sprawdźcie sami! 

1. Rawlplug Sokół Łańcut - 2. Górnik Trans.eu Wałbrzych 

Filip Stryjewski: 3-2 dla Łańcuta

Bartek Karolak: 3-1 dla Łańcuta - Sokół wykorzysta zmęczenie Górnika i wygra ligę. 

Michał Kierlewicz: 3-1 dla Wałbrzycha - Górnik zbudowany serią z Kotwicą myślę, że poczuje się bardzo pewnie i swoją obroną wygrają cała serię.

Bartek Pietras: 3-1 dla Wałbrzycha 

Rafał Ostrowski: 3-1 dla Łańcuta - W pojedynku tych dwóch drużyn uważam, że o zwycięstwie decydować będzie doświadczenie oraz szeroka ławka rezerwowych. Bardzo ofensywna gra Sokoła pozwoli im wygrać całą serię.

3. Sensation Kotwica Kołobrzeg - 4. Weegree AZS Politechnika Opolska 

Filip Stryjewski: 2-0 dla Kotwicy

Bartek Karolak: 1-1 (na małe punkty Opole) - W dwumeczu wygrają zawodnicy z Opola, którzy przystąpią do rywalizacji w szerszym składzie i mniejszym zmęczeniu.

Michał Kierlewicz: 2-0 dla Kotwicy - Kołobrzeg bardzo dobrze pokazał się w serii z Wałbrzychem, co na pewno zaprocentuje w meczach o 3 miejsce.

Bartek Pietras: 2-0 dla Opola

Rafał Ostrowski: 2-0 dla Kotwicy - Jeśli zawodnicy trenera Franka będą potrafili odpowiednio zmobilizować się do walki o brąz, to uważam, że będzie to pewna wygrana Kotwicy.

Udostępnij