Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups Zawodnicy video_library Video account_circle

Logowanie

DIABELSKI TRANSFER

Kacper Burczyk przedłużył umowę z SKS Starogard Gdański

3 tygodnie temu | 13.06.2022, 10:00
Kacper Burczyk przedłużył umowę z SKS Starogard Gdański

Zawodnik, dla którego nie ma straconych piłek. Nieustępliwy, waleczny i zawsze głodny gry. Kacper Burczyk zostaje w Starogardzie na kolejny sezon!

Kontrakt z Kociewskimi Diabłami podpisał w czerwcu 2021 roku. Debiut na pierwszoligowych parkietach zaliczył w drużynie z Pelplina. W swoim drugim sezonie w 1 lidze, a zarazem pierwszym w diabelskich barwach, notował średnie statystyki na poziomie: 23.4 min, 5.6 pkt., 5 zb., 1.2 przech., EVAL 9.0. Pod wodzą nowego szkoleniowca na pewno będzie chciał pokazać się z dobrej strony.

„Bardzo się cieszę, że trener Sadowski mi zaufał i widzi moją osobę w zespole na zbliżający się sezon. Wierzę, że będzie to udany sezon, pełen emocji i dobrego grania. Drużynie chcę pomóc przede wszystkim swoim zaangażowaniem i walką po każdej stronie boiska. Mam także nadzieję, że będzie to kolejny krok w przód dla całego klubu, jak i dla mnie.” - o swoim przedłużeniu kontraktu powiedział zawodnik Kociewskich Diabłów Kacper Burczyk. 

Kacper Burczyk (ur. 14 lipca 1999 roku, 22 lata) w Tczewie. Wzrost: 200 cm | Pozycja: niski skrzydłowy/silny skrzydłowy | Kacper, życzymy powodzenia w kolejnym sezonie w diabelskich barwach! 

Udostępnij
 
<