Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Home Odkryj Zawodnicy Video Social Media

1 tydzień temu

DIABELSKI TRANSFER

Kacper Burczyk zawodnikiem SKS Starogard Gdański

Pochodzący z Tczewa 21-latek debiutancki sezon w 1 lidze spędził w drużynie Decki Pelplin.

Wcześniej występował również w rezerwach trójmiejskich drużyn - Trefla Sopot oraz Asseco Arki Gdynia. Na parkietach 2 ligi debiutował w sezonie 2013/14 w barwach Wybrzeże Korsarz Gdańsk. W sezonie 2020/21 notował średnie statystyki na poziomie 3,8 pkt. oraz 3 zbiórek. 

„Jestem bardzo zadowolony z możliwości współpracy z SKS Starogard Gdański. Uważam, że jest to miejsce, w którym mogę się rozwijać i osiągać wysokie wyniki sportowe z klubem. Z mojej strony chciałbym zapewnić drużynie energię po obu stronach parkietu oraz walkę o każdą piłkę. Jestem zawodnikiem ambitnym, który wkłada dużo serca w grę, mogącym grać na obwodzie jak i pod koszem.” - mówi Kacper Burczyk, nowy zawodnik SKS Starogard Gdański.

„Kacper to uniwersalny zawodnik, który może występować na pozycjach od 2 do 4. Potrafi on przechylić szalę na korzyść swojego zespołu swoją walecznością i nieustępliwością, która ma być znakiem rozpoznawczym naszej drużyny w najbliższym sezonie. W związku z tym jest graczem idealnie pasującym do naszej koncepcji.” - mówi Bartosz Sarzało, trener SKS Starogard Gdański.

Kacper Burczyk, ur. 14.07.1999 (21 lat) w Tczewie. Wzrost: 200 cm. Pozycja: rzucający obrońca/niski skrzydłowy/silny skrzydłowy. Ostatnia drużyna: Decka Pelplin

Witamy w drużynie! 

Udostępnij