Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups Zawodnicy video_library Video account_circle

Logowanie

DIABELSKI TRANSFER

Paweł Ebertowski zawodnikiem SKS Starogard Gdański

1 rok temu | 22.07.2021, 10:00
Paweł Ebertowski zawodnikiem SKS Starogard Gdański

31-letni silny skrzydłowy, to kolejny wychowanek SKSu Starogard Gdański.

Od początku swojej profesjonalnej kariery związany był tylko z jednym klubem - pierwszoligową Decką Pelplin. Występował w niej od 2014 roku, aż do sezonu 2019/2020. W poprzednim sezonie nie występował w barwach żadnej drużyny. W barwach Kociewskich Diabłów będzie miał swój debiut na parkietach pierwszoligowych. Przez 6 lat w barwach drużyny z Pelplina wystąpił 77-krotnie, zdobywając średnio 2,81 pkt. na mecz. 

„Chciałbym podziękować trenerowi Bartoszowi Sarzało oraz Prezesowi Jarosławowi Drewie za możliwość dołączenia do zespołu. Z dumą będę reprezentować rodzinne miasto, ten fakt motywuje mnie podwójnie do ciężkiej pracy w tym sezonie. Zdaję sobie sprawę jak trudne zadanie stoi przede mną, jednak mam nadzieję, że uda się dołożyć choć małą cegiełkę do osiągnięcia wspólnego sukcesu. Do zobaczenia w kociewskim kotle!” - mówi Paweł Ebertowski, nowy Kociewski Diabeł.

„Cieszę się, że w drużynie zawita kolejny wychowanek SKS Starogard Gdański. Głównym zadaniem Pawła będzie zapewnienie naszej drużynie rotacji treningowej na odpowiednim poziomie. Oczywiście nie można wykluczyć, że zaangażowanie oraz odpowiednia postawa podczas zajęć treningowych pozwoli temu zawodnikowi na wywalczenie miejsca w rotacji meczowej.” - mówi Bartosz Sarzało, trener SKS Starogard Gdański.

Paweł Ebertowski, ur. 10.04.1990 (31 lat) w Starogardzie Gdańskim. Wzrost: 196 cm. Pozycja: silny skrzydłowy. Ostatnia drużyna: Decka Pelplin

Witamy w drużynie! 

Udostępnij