WSPARCIE OD MIASTA STAROGARD GDAŃSKI DLA KOCIEWSKICH DIABŁÓW!

2 lata temu | 09.02.2022, 15:22
WSPARCIE OD MIASTA STAROGARD GDAŃSKI DLA KOCIEWSKICH DIABŁÓW!

Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak wraz z Prezesem Zarządu SKS Sportowa S.A. Jarosławem Drewą podpisali umowę o wsparciu naszej drużyny w roku 2022.

Miasto wesprze Kociewskie Diabły kwotą 1 miliona zł. 

Kwota ta pomoże naszej drużynie pokryć m.in. koszty związane z udziałem w rozgrywkach Suzuki 1 Ligi Mężczyzn, treningami, rozgrywaniem turniejów i sparingów, szkolenia naszych zawodników oraz kadry trenerskiej, a także możliwość Wam - kibicom i mieszkańcom Starogardu Gdańskiego udziału w spotkaniach organizowanych w naszym mieście.

Wsparcie to daje również Kociewskim Diabłom możliwości promocyjne miasta na arenie krajowej poprzez szeroką działalność w mediach społecznościowych.

– Kociewskie Diabły mają ogromny wpływ na popularyzację w naszym mieście koszykówki. Dzięki uczestnictwu mieszkańców w meczach rozgrywanych w Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby wielu starogardzian obcuje z nią od najmłodszych lat. Spora ilość osób właśnie tak zaczyna swoją przygodę z tym sportem, nierzadko osiągając naprawdę imponujące wyniki. – powiedział prezydent Starogardu Gdańskiego Janusz Stankowiak.

W ramach podpisanej na bieżący rok umowy przewidziana jest także promocja najzdolniejszych zawodników regionu, którzy będą mogli uczestniczyć w treningach, a nawet meczach naszego zespołu.

źródło: starogard.pl/Fot. Małgorzata Rogala

Udostępnij