Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups Zawodnicy video_library Video tag

Social Media

DIABELSKI NEWS

WZNAWIAMY PREORDER KOSZULEK MECZOWYCH!

1 tydzień temu | 05.01.2022, 10:00
WZNAWIAMY PREORDER KOSZULEK MECZOWYCH!

Rusza kolejna przedsprzedaż diabelskiego merchu!

W związku z dużym zainteresowaniem koszulkami meczowymi uruchamiamy kolejną przedsprzedaż! Dostępne są koszulki domowe oraz wyjazdowe w tradycyjnych barwach! Koszulkę możecie spersonalizować dodając swoje własne nazwisko lub ksywkę oraz numer od 0 do 99.

Przedsprzedaż będzie się odbywała na zasadzie pre-orderu, czyli w oparciu o Wasze zamówienie, które zostanie zrealizowane w ramach specjalnie zaplanowanego przez Just For Sport cyklu produkcyjnego. Są to koszulki wyróżniające się bardzo dobrą jakością materiału, o czym przekonali się już nasi zawodnicy w ligowych spotkaniach oraz kibice, którzy zakupili je we wcześniejszej przedsprzedaży.

Koszulki meczowe w cenie:

  • Domowa oraz wyjazdowa koszulka meczowa - 129 zł
  • Domowa oraz wyjazdowa koszulka meczowa dziecięca - 119 zł

Poniżej znajdziecie tabelę rozmiarów dla dorosłych:

Dostępne rozmiary dziecięce: wszystkie rozmiary od 62 cm do 164 cm włącznie.

Zamówienia można składać pod adresem mailowym: sklep@skssg.pl, w treści należy wpisać wybrany przez siebie rozmiar produktu oraz informację o sposobie płatności (przelew/kartą przy odbiorze/gotówką przy odbiorze)!

Wzór maila: 

Temat: Wyjazdowa koszulka meczowa dziecięca

Treść: Jan Kowalski, zamawiam wyjazdową koszulkę meczową dziecięcą w rozmiarze 154 cm, numer: 7, napis: Kowalski, płatność gotówką przy odbiorze.

Pre-order potrwa do niedzieli, 16 stycznia. Termin realizacji zamówień to około 2 tygodnie od zakończenia procesu zamówień. Odbiór koszulek będzie osobisty w siedzibie klubu w Hali Miejskiej (1 piętro). 

Udostępnij