ZAPOWIEDŹ MECZU SKS FULIMPEX STAROGARD GDAŃSKI VS GKS TYCHY

3 tygodnie temu | 20.05.2024, 13:00
ZAPOWIEDŹ MECZU SKS FULIMPEX STAROGARD GDAŃSKI VS GKS TYCHY

ZAPOWIEDŹ MECZU

Mecz o trzecie  miejsce Bank Pekao 1 Liga:

MECZ  2 - ŚRODA  22 MAJA  2024 , godzina 19.00

Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim

SKS FULIMPEX STAROGARD GDAŃSKI VS GKS TYCHY  

Przed nami ostatni mecz sezonu koszykarskiego w Starogardzie Gdańskim - mecz rewanżowy o trzecie miejsce w I lidze i brązowy medal tych rozgrywek. Kociewskie Diabły słabo wypadły w sobotnie popołudnie, przegrywając wysoko z GKS-em Tychy 95:117. Wynik i styl gry mocno rozczarowały. Na parkiecie oglądaliśmy drużynę bezradną, bez tego diabelskiego pazura, którego jeszcze niedawno obawiały się wszystkie teamy I ligi. Zespół był z pewnością osłabiony ( LIs i Stewart) – ale… i  tutaj z pewnością każdy kibic ma swoje zdanie.

Do odrobienia, aby zdobyć brąz, mamy 23 punkty. Zadanie wykonalne, gdyż kilka zespołów z czuba tabeli schodzio z parkietu w Starogardzie całkiem niedawno pokonanych wyższą różnicą punktów. Teraz wszystko w głowach i rękach naszych zawodników. Zresztą hala w Starogardzie nikogo nie musi motywować , tutaj zawsze jest ogień i walka do końca.

GKS Tychy jest głodny sukcesu i sprawienia kolejnej niespodzianki. W pierwszym meczu szczególnie dał się nam we znaki niski skrzydłowy Szymon Szmit- zdobywca 30 punktów. Punktowali też mocno- Zmarlak, Walski, Nowakowski.

Goście przyjadą po brązowe medale – czy uda im się ? Czy Kociewskie Diabły jednak zniwelują różnicę punktową na swoja korzyść.

Przyjdź na mecz w środowy wieczór, nie siedź w domu, bądź ze swoją drużyną. Pożegnajmy ten sezon razem ! Dla nieobecnych – mecz na platformie Emocje TV od godziny 18.50 , 22 maja w środę.

Potem w piątek  zapraszamy na spotkanie z drużyną, trenerami i całym sztabem Kociewskich Diabłów do restauracji Kraft. Koniec sezonu – to już myślenie o następnym 2024/2025.

Kibicu ! Bądź ze swoją drużyną ! Ponieśmy szalonym dopingiem Kociewskie Diabły do zwycięstw !  Jeszcze nie wszystko stracone.            

Dla Kibiców, którzy nie wybiorą się w sobotę lub w niedzielę do naszej hali, jak zawsze, mecze można zobaczyć na platformie Emocje TV w od godziny 17.50.

Tekst- Krzysztof Lassota

 


Udostępnij